Nabídka práce: Noční recepční, Snídaňová kuchařka

KVIZ Jirkov, p.o. hledá  posilu pracovního týmu na pozice:

Noční recepční – střídač

Požadavky:

– střední vzdělání s výučním listem nebo maturitou

– uživatelská znalost práce na PC

– anglický nebo německý jazyk v úrovni běžné komunikace

– samostatnost a spolehlivost, příjemné vystupování

Co nabízíme:

– zajímavou a zodpovědnou práci s lidmi na částečný úvazek (forma DPP)

– pracovní pozice vhodná i pro absolventy

– příjemné pracovní prostředí s místem výkonu práce v Jirkově

V případě zájmu kontaktujte prosím vedoucího provozu:

Jaroslav Šulc – tel. 725 835 269, sulc@zamek-jirkov.cz

Pro naši Zámeckou restauraci hledáme posilu pracovního týmu na pozici:

Snídaňová kuchařka/ kuchař

Náplň práce: příprava snídaní v hotelové restauraci

Co nabízíme?

– Stabilní pracovní místo mimo soukromý sektor (příspěvková organizace města)
– Možnost uplatnění získaných zkušeností i získání startovací praxe v oboru s prostorem pro realizaci inovativních nápadů
– Práce na ranní směny (4-5 hodin denně, krátký-dlouhý týden)
– Hrubá mzda: 120,- Kč / hod

Druh spolupráce:
Brigády (DPP)

Praxe v oboru není nutná (zaučíme)

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:

Martin Fiklík – provozní

tel. 737 233 862

E-mail: provozni@zamek-jirkov.cz