Zámecké pátky: Red Rock Session – SNAP CALL, ZAKKISS TRIO

Zámecké pátky: Red Rock Session – SNAP CALL, ZAKKISS TRIO

zámek Červený Hrádek - 18:00
Ani letošní rok nebude výjimkou a my si společně můžeme užít sérii letních koncertů na zámku Červený Hrádek s názvem Zámecké pátky. Přijďte si poslechnout dobrou muziku, občerstvit se, potkat se s přáteli a vytvořit tu správnou atmosféru pro kulturní večer.
Na prvním Zámeckém pátku se Vám představí tyto kapely:
SNAP CALL
Rock’n’rollová skupina z Turnova (Liberecký kraj) založena roku 2012. „Snap Call se pohybují v mixu vlivů blues rocku, hard rocku, motorkářského rock’n’rollu, jižanského rocku a dokonce byste vystopovali názvuky dirty country.“ (Milan Slezák, Rock a Pop 8/2014)
Snap Call vypustili v roce 2015 debutový singl She’s On Fire s videoklipem, který natočil štáb 68 Pictures pod vedením Martina Linharta. V létě 2016 vydali singl s klipem Blueberry natočený ve spolupráci s agenturou N.S.E.F.
V roce 2015 zvítězili v celonárodní soutěži kapel Skutečná Liga, čímž nastartovali spolupráci s agenturou N.S.E.F. a letní festivalovou sezonu 2016.
V květnu 2016 se Snap Call v rámci soutěže Radia Beat dostali do finálové trojce, z kterých si AC/DC vybírali svou předkapelu na jejich koncert v Praze.
Na jaře 2017 Snap Call doprovázeli kapelu Wohnout na jejich Jarní unplugged tour.
V listopadu 2017 vydává kapela singl Golddigger ve spolupráci s Forward Creatives a Studio Pulp, krátce po té z kapely odchází zakládající člen a frontman David Hlůže.
Na podzim 2018 vydává EP „Let That Roll!“ nahrané ve studiu Biotech a vstupuje tak na pódia se zpěvákem Iggym.
Během covid pauzy kapela připravila nový materiál a na jaře 2021 započalo nahrávání ve studiu RESOUND.
ZAKKISS TRIO
Kapela kolem plzeňského multiinstrumentalisty Martina “Zakkiss” Juhy. Uskupení vzniklo nenápadně jako one man band a postupně se přidala Karolína Korecká na cello a po čase Daniel Nam na bicí nástroje. Zakkiss používá hromadu kytarových efektů a díky tomu si na koncertě občas připadáte, jako byste stáli před mnohem větším uskupením než je jen trio. Rozptyl žánrů je poměrně veliký – od tvrdších písniček plných kytarových riffů a sól až po jemné zasněné balady obalené hromadou reverbů a ambientních zvuků.
Vstupné na akci je dobrovolné.
Těšíme se na Vás