AFRICKÉ TRHY 13.9. v Jirkovském divadle

AFRICKÉ TRHY 13.9. v Jirkovském divadle

Jirkovské divadlo - 9:00 - 15:00

Druhý zářijový víkend virunga POPRVÉ vyráží do Jirkova. ?

? Najdete nás přímo v Jirkovském Divadle.

S námi přijede zásoba čerstvého i sušeného exotického ovoce z Ugandy a Asie, voňavého koření ze Zanzibaru, té nejlepší kávy, čaje nebo marmelád. ??? Nově u nás také budete moci zakoupit nové druhy ovoce z Kolumbie. ?

Co u nás jako vždy najdete?
? Čerstvé ovoce z Afriky, jako je třeba obří jackfruit, to nejmáslovější avokádo na světě, spousta druhů banánů, mango nebo slaďoučký ananas.
? Exotické ovoce z Asie – báječná papája, mangosteen, mango či durian.
? Ovoce z Kolumbie – lulo, curuba, kaktusový fík, granadilla a mnoho dalšího.
? Sušené ovoce – co takhle dát si boží sušený ananas nebo banánové chipsy?
? Dálkami vonící koření ze Zanzibaru.
? Extra kvalitní kávu, čaj, marmelády nebo kakaové boby.

Ještě se neznáme? Tak nám dovolte představit se…
Jsme Virunga.cz, česko-ugandský food projekt, který dováží tu nejčerstvější zemědělskou produkci, letecky, ze srdce Afriky. Podporujeme ugandské lokální farmáře a pěstitele. Vykupujeme za férové ceny a těšíme česká srdce tím nejupřímnějším ovocem na světě. Víc informací najdete na webu africketrhy.cz.

Na obrázku může být: text, kde se píše 0:::0::0 VIRUNGA AFRAW SOUL AFRICKÉ TRHY V JIRKOVE 13. 9. 2020 9-15 и Místo Jirkovské divadlo Adresa: Kostelni 1736, 431 11,Jirkov Zajímá vás, jak chutnají banány dozrálé prímo na strome? Podporte férovy obchod ochutnejte pravou chut Afriky. Slast pro chut'ové bunky zaručena! INFO@VIRUNGA.CZ WWW.AFRICKETRHY.CZ WWW.VIRUNGA.CZ