Divadelní představení: Liga proti nevěře

Divadelní představení: Liga proti nevěře

Jirkovské divadlo - 19:00
Situační komedie Zdeňka Podskalského
Komedie s detektivní zápletkou, tak by se dala charakterizovat tato divadelní inscenace – žena a její milenec, vracející se manžel, další žena hledající svého manžela. Je to ten původní milenec nebo není? Manžel je prý v koupelně – mrtev! Dá se utéci z třetího patra? Dá se vraždit žehlicím prknem? Vejde se milenka do krbu? A nezbláznili se všichni náhodou…
Slavná komedie Zdeňka Podskalského, ve které kdysi excelovali Vlastimil Brodský, Jana Brejchová a Jiřina Jirásková ožívá v nové verzi s Ivo Šmoldasem, Michaelou Kuklovou a Veronikou Architeva.
Vstupné: 300,- předprodej / 350,- na místě
Vstupenky k dostání na informačním centru v Jirkově od 25.01.2022
* Vstup do divadla bude umožněn hodinu před začátkem představení
* Vstup do sálu bude umožněn 30 minut před začátkem představen

Milí diváci, k zachování vaší i naší bezpečnosti vás prosíme o dodržování následujících bodů.
Divák může být do divadla vpuštěn pouze tehdy, pokud se prokáže splněním jedné z následujících podmínek:
– má laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší 180 dní
– má alespoň 14 dnů po DRUHÉ dávce vakcíny
– děti do 12 let bezinfekčnost prokazovat nemusí
– PCR test je zachován POUZE pro osoby od 12 do 18 let, rozočkované osoby (mají 1. dávku a čekají na druhou) a osoby, které se nemohou očkovat (mají potvrzení od lékaře, kterým to doloží). PLATNOST PCR TESTU ZŮSTÁVÁ 72 HODIN.
UPOZORŇUJEME, ŽE OD 10. 1. 2022 KONTROLUJEME VÝŠE UVEDENÉ ZPŮSOBY PROKÁZÁNÍ BEZINFEKČNOSTI POUZE PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČTEČKA!
Diváci jsou povinni splnění podmínek touto formou prokázat, v opačném případě nemohou být do divadla vpuštěni. Připravte si tedy ke vstupu do divadla kromě vstupenky také QR kód z certifikátu o očkování, prodělání nemoci nebo testu v elektronické podobě (aplikace Tečka, pdf ad.), nebo vytištěný.
Děkujeme vám za vzájemný respekt a těšíme se na vás!