Zámecký pátek: Red pop-soul session – ZRUŠENO!!!!

Zámecký pátek: Red pop-soul session – ZRUŠENO!!!!

zámek Červený Hrádek - 18:00
Kvůli předpokládané nepřízni počasí dnešní Zámecký pátek: Red pop-soul session zrušen❗️
Děkujeme za pochopení.

I letos jsme si pro vás připravili sérii koncertů s názvem Zámecké pátky. Opět se můžete těšit na příjemnou atmosféru zámku Červený Hrádek, stánky s občerstvením a nápoji a především dobrou muziku.

Tentokrát poplujeme na vlnách pop a soul music. Vystoupí tato uskupení:
Lucie Soukupová & Matěj Koudelka
Hrají převážně popové pecky, ale umí zabrousit i do jiných žánrů a píší si také vlastní songy. Při hraní mají pomocníka – looper – který tomu umí dodat pořádnou šťávu. Tak si s nimi přijďte užít našlapaný večer uprostřed léta, třeba s drinkem v ruce!
Aneta & The Soul Uncles
Kapela Aneta & The Soul Uncles v roce 2022 oslaví třetí výročí svého založení . Devítičlenné soul-popové uskupení kolem zpěvačky Anety Galis Hollandrové a kytaristy a autora Honzy Šobra sice vzniklo v době, která novým kapelám moc nepřeje, ale přežilo a s o to větším těšením se na vás v roce 2022 chystá do klubů i na festivaly .
Projekt Aneta & The Soul Uncles svedl dohromady ostřílené muzikanty, kteří se navzájem znali z působení v předních českých hudebních uskupeních. Tomuhle projektu společně říkají „kapela za odměnu“. Na koncertech se tak můžete těšit na energetickou soul-pop-funkovou smršť, na skvělou dechovou sekci i vokalistky a hlavně na strhující zpěv Anety Hollandrové, která je na české soulové scéně zatím dobře utajovaným tajemstvím. Na začátku roku Anetě a soulovým strýčkům vychází také nové EP s názvem Can´t Adult, které kapela nahrála a smíchala v průběhu podzimu a na kterém jsou čtyři písně z jejich autorské dílny.